MAN F2000 platform plane hanging train 3A/2A Brewery Edition 1995
Product number:
183482
Listprice:
30,94 €
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Weissbier Resi |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | trailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | Light Blue |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 75 x 78 mm |
| Weight | 253 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Weissbier Resi |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | trailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | Light Blue |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 75 x 78 mm |
| Weight | 253 g |