MAN F2000 curtain canvas trailer/rear loading crane 'Kenner'
Product number:
145770
Listprice:
22,36 €
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Spedition Kenner |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | trailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | Blue |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 75 x 36 mm |
| Weight | 90.5 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Spedition Kenner |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | trailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | Blue |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 75 x 36 mm |
| Weight | 90.5 g |