MAN TGA XXL Box semitrailer "Braley"
Product number:
120128
Listprice:
52,11 €
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Braley |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | semitrailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | Blue with multi -color motif |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 76 x 76 mm |
| Weight | 268.9 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Braley |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | semitrailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | Blue with multi -color motif |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 76 x 76 mm |
| Weight | 268.9 g |