Man F90 2a base printing Man 19 502
Product number:
110129
Listprice:
14,68 €
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | tractor (single) |
| Material | plastic |
| Color | White |
| Packaging dimensions LxWxH | 124 x 68 x 70 mm |
| Weight | 94 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | tractor (single) |
| Material | plastic |
| Color | White |
| Packaging dimensions LxWxH | 124 x 68 x 70 mm |
| Weight | 94 g |