MAN F2000 facel. Refriger.box semitrailer Nuernberger Klossteig, PC
Product number:
188258
Listprice:
41,45 €
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Nürnberger Klossteig |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | semitrailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | Green |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 74 x 77 mm |
| Weight | 263 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Nürnberger Klossteig |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | semitrailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | Green |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 74 x 77 mm |
| Weight | 263 g |