MAN F2000 Euro cool suitcase tractor -trailer 2A/3A
Product number:
186537
Listprice:
36,19 €
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Bahlsen |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | semitrailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | White |
| Packaging dimensions LxWxH | 261 x 72 x 75 mm |
| Weight | 265 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Bahlsen |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | semitrailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | White |
| Packaging dimensions LxWxH | 261 x 72 x 75 mm |
| Weight | 265 g |