MAN F2000 roll -off ripper with Ladekran 3a
Product number:
143691
Listprice:
10,22 €
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | truck (single) |
| Material | plastic |
| Color | Red |
| Packaging dimensions LxWxH | 157 x 75 x 36 mm |
| Weight | 48 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | truck (single) |
| Material | plastic |
| Color | Red |
| Packaging dimensions LxWxH | 157 x 75 x 36 mm |
| Weight | 48 g |