MAN TGA XXL box semitrailer "Coca-Cola"
Product number:
451420
Listprice:
9,75 €
Coca-Cola is one of the largest sponsors in football - something the beverage company also shows on this exclusive model of the MAGIC Series.
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Coca-Cola |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | semitrailer truck |
| Material | plastic |
| Color | Red |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 75 x 35 mm |
| Weight | 129 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
Coca-Cola is one of the largest sponsors in football - something the beverage company also shows on this exclusive model of the MAGIC Series.
| Manufacturer | MAN |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Coca-Cola |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | semitrailer truck |
| Material | plastic |
| Color | Red |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 75 x 35 mm |
| Weight | 129 g |