VW T4 platform
Product number:
041676
Listprice:
4,46 €
| Manufacturer | Volkswagen |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | van |
| Material | plastic |
| Color | Light red orange night blue signal yellow cream white water blue fire red |
| Packaging dimensions LxWxH | 64 x 30 x 37 mm |
| Weight | 11.5 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | Volkswagen |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | van |
| Material | plastic |
| Color | Light red orange night blue signal yellow cream white water blue fire red |
| Packaging dimensions LxWxH | 64 x 30 x 37 mm |
| Weight | 11.5 g |