VW T4 Kasten Schenker Eurocargo
Product number:
187657
Listprice:
9,71 €
| Manufacturer | Volkswagen |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Schenker |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | van |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | White black |
| Packaging dimensions LxWxH | 64 x 37 x 29 mm |
| Weight | 12 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | Volkswagen |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Schenker |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | van |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | White black |
| Packaging dimensions LxWxH | 64 x 37 x 29 mm |
| Weight | 12 g |