SMBC Aviation Capital Airbus A320
Product number:
562355
Listprice:
29,95 €
| Manufacturer | Airbus |
|---|---|
| Scale | 1:400 |
| Operator | SMBC Aviation Capital |
| Category | WINGS |
| Wings Type | A320 |
| Material | metal |
| Packaging dimensions LxWxH | 118 x 33 x 118 mm |
| Wingspan | 85 mm |
| Weight | 80 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | Airbus |
|---|---|
| Scale | 1:400 |
| Operator | SMBC Aviation Capital |
| Category | WINGS |
| Wings Type | A320 |
| Material | metal |
| Packaging dimensions LxWxH | 118 x 33 x 118 mm |
| Wingspan | 85 mm |
| Weight | 80 g |