Parts Service: Frame for 20 ft. container on hook-lift. Content: 5 pcs.
Product number:
084789
Listprice:
7,95 €
With this set of components, you can convert models just the way you like it, thanks to Herpa's easy snap-in technology.
| Scale | 1:87 |
|---|---|
| Operator | Teileservice |
| Category | Accesories & Parts |
| Material | plastic |
| Color | white |
| Packaging dimensions LxWxH | 155 x 76 x 36 mm |
| Weight | 22.1 g |
| Release Date | January/February 2018 |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
With this set of components, you can convert models just the way you like it, thanks to Herpa's easy snap-in technology.
| Scale | 1:87 |
|---|---|
| Operator | Teileservice |
| Category | Accesories & Parts |
| Material | plastic |
| Color | white |
| Packaging dimensions LxWxH | 155 x 76 x 36 mm |
| Weight | 22.1 g |
| Release Date | January/February 2018 |