Parts Service: Driver's cabin Iveco S-Way with side skirting, (2 pieces)
Product number:
085342
Listprice:
12,95 €
With this set of components, you can convert models just the way you like it, thanks to Herpa's easy snap-in technology.
| Manufacturer | Iveco |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Accesories & Parts |
| Material | plastic |
| Color | white |
| Packaging dimensions LxWxH | 155 x 76 x 36 mm |
| Weight | 38 g |
| Release Date | July/August 2021 |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
With this set of components, you can convert models just the way you like it, thanks to Herpa's easy snap-in technology.
| Manufacturer | Iveco |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Accesories & Parts |
| Material | plastic |
| Color | white |
| Packaging dimensions LxWxH | 155 x 76 x 36 mm |
| Weight | 38 g |
| Release Date | July/August 2021 |