Mercedes-Benz SK '94 platform plane hanger train 3A/2A
Product number:
143066
Listprice:
€13.11
| Manufacturer | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | trailer truck |
| Material | plastic |
| Color | Red / blue / gray |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 77 x 37 mm |
| Weight | 89 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | trailer truck |
| Material | plastic |
| Color | Red / blue / gray |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 77 x 37 mm |
| Weight | 89 g |