Mercedes-Benz Actros L lowliner curtain canvas semitrailer "Schmitt Peterslahr"
Product number:
146661
Listprice:
21,03 €
| Manufacturer | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Schmitt |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | semitrailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | Yellow blue |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 76 x 36 mm |
| Weight | 84.7 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Operator | Schmitt |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | semitrailer truck |
| Collection | freight forwarding |
| Material | plastic |
| Color | Yellow blue |
| Packaging dimensions LxWxH | 260 x 76 x 36 mm |
| Weight | 84.7 g |