Mercedes-Benz A-Class Formula 1
Product number:
187350
Listprice:
20,72 €
| Manufacturer | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Scale | 1:43 |
| Operator | Häkkinen |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | car |
| Material | metal |
| Color | Silver black red |
| Packaging dimensions LxWxH | 156 x 73 x 81 mm |
| Weight | 233 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Scale | 1:43 |
| Operator | Häkkinen |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | car |
| Material | metal |
| Color | Silver black red |
| Packaging dimensions LxWxH | 156 x 73 x 81 mm |
| Weight | 233 g |