ITA Airways Airbus A320 “Born in 2021”
Product number:
536189
Listprice:
29,95 €
| Manufacturer | Airbus |
|---|---|
| Scale | 1:500 |
| Category | WINGS |
| Wings Type | A320 |
| Material | metal |
| Color | white |
| Packaging dimensions LxWxH | 94.5 x 27.5 x 94.5 mm |
| Wingspan | 68 mm |
| Weight | 54 g |
| Aircraft Registration | EI-EIB |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | Airbus |
|---|---|
| Scale | 1:500 |
| Category | WINGS |
| Wings Type | A320 |
| Material | metal |
| Color | white |
| Packaging dimensions LxWxH | 94.5 x 27.5 x 94.5 mm |
| Wingspan | 68 mm |
| Weight | 54 g |
| Aircraft Registration | EI-EIB |