MAN L2000 Steyr Pritschplanen truck 2A
Product number:
143097
Listprice:
8,39 €
| Manufacturer | Steyr |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | truck (single) |
| Material | plastic |
| Color | Gray |
| Packaging dimensions LxWxH | 156 x 76 x 36 mm |
| Weight | 42 g |
Information to product safety
Manufacturer and responsible person:
Herpa Miniaturmodelle GmbH
Leonrodstraße 46-47
90599 Dietenhofen
herpa@herpa.de / www.herpa.de
Warning:
Small scale and life-like model for adult collectors. Not suitable for children under 14 years!
| Manufacturer | Steyr |
|---|---|
| Scale | 1:87 |
| Category | Cars & Trucks |
| Carstrucks Type | truck (single) |
| Material | plastic |
| Color | Gray |
| Packaging dimensions LxWxH | 156 x 76 x 36 mm |
| Weight | 42 g |